Haber

Burcu Esmersoy düğününde gözyaşlarını tutamadı

Model ve sunucu Burcu Esmersoy, iş adamı Nazım Akmandil’de aşkı buldu.

Akmandil’e 2 yıldır aşık olan Burcu Esmersoy, İtalya’da evlendi.

Düğün öncesinde birbirlerini ilk kez gören çift, gözyaşlarını tutamadı. Kameralara yansıyan o anlar gören herkesi duygulandırdı.

Burcu Esmersoy’un mutluluk gözyaşları

Olay, İtalya’nın Portofino kentinde yakın çevrelerinin katıldığı sade bir törenle evlenen çiftin salona girdiği anda yaşandı. Heyecan ve memnuniyet gözyaşlarını tutamayan Burcu Esmersoy’a Nazım Akmandil eşlik etti.

Ünlü çift salona girmeden önce birbirlerine bakıp ağlamaya başladı. Ünlü sunucu, eşinin gözyaşlarını sildi ve ardından onu tutkuyla öptü.

Burcu Esmersoy ve eşinin gözyaşlarına boğulduğu anlar

O anları gören kullanıcılar ‘Aşkın anlamı budur’, ‘Aşık kadın da, aşık erkek de böyledir’, ‘Çok memnun ol Burcu’, ‘Mutluluk gözlerinden okunuyor’Gibi yorumlar yaptı.

Burcu Esmersoy’un gelinliği beğenildi

Düğün öncesi gelin spası

Burcu Esmersoy düğünlerini anlattı “Özgür’ün yaptığı gelinlikleri giyeceğim. Şu ana kadar giydiğim gelinliklerde hiçbir hata yapmadım. Muhtemelen bundan sonra bir daha yapmayacağım. Tabii ki bu işin şakası.

Çok yakın arkadaşlarımızla yurt dışında düğün yapıyoruz. İstanbul’da da düğünümüz olacak. 7-8 Eylül civarı planlıyoruz. İtalya’daki düğün 1-3 Eylül civarında olacak. “Bodrum’da da düğün, kutlama gibi bir şeyimiz olacak.”Açıklamayı yaptı.

Geçtiğimiz hafta yakın arkadaşlarıyla gelin spası yapan Esmersoy da o anları yayınladı.

Burcu Esmersoy’un gelin spa’sı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu